Fıratpen

Winhouse

Gedizpen

FIRATPEN / zenia SLIDE

SÜRME SİSTEMLERİNDE YÜKSEK YALITIMLI DÖNEM

Günümüzde, enerji kaynakları kadar enerjinin tasarrufu ve verimli kullanımının da önemi artıyor. Yapı komplekslerinde enerjinin % 82’si ısınma amaçlı kullanılmakta. Bu oran, ülkemizde kullanılan toplam enerjinin % 26’sına karşılık gelmekte. Yapılardaki ısı kaybının % 40'ı dışa bakan duvarlardan, % 30'u pencerelerden, % 17'si dışa bakan dış kapı ya da balkon kapılarından, % 7'si çatıdan, % 6'sı ise döşeme altlarından kaynaklanıyor. Bu durum, tasarruf sağlanacak en önemli alanlardan biri olarak konutları ve yalıtım sistemleri olarak pvc pencere sistemlerini öne çıkarmakta. En sınırlı ve en pahalı kaynağın enerji olduğu gerçeği, pencere sistemlerinde “enerjinin korunmasını" yani yalıtımı daha fazla ön plana çıkarıyor.

Fırat, bir ilke öncülük ederek konutlarda ve ofislerde kullanılan sürme sistemlerinde yaşanan yalıtım sorunlarını "Fırat Yalıtımlı Sürme Sistemleri" ile ortadan kaldırıyor. “Yalıtımlı Sürme Sistemi” ile pencere kapandığında tüm noktalardaki yalıtım EPDM contalar yardımıyla sağlanıyor. Böylece rüzgar, ses ve yağmur gibi dış ortamdan gelen etkilerin iç ortama sızması tamamen önleniyor.

WINHOUSE 'TAN BAHAR KAMPANYASI

70'lik fiyatına 75'lik

Termal akustik teknolojisiyle 70’lik fiyatına 75’lik Winhouse

Pencerelerinizi ahşap desenli Selenit Winhouse ile değiştirin. Kasa ve kanat genişliği 75 mm olan, 6 odacıklı Selenit 75 ile yeni bir dönem başlıyor.

Gedizpen / Garnet 70 Serisi PVC Pencere

70'Lik Seride Yeni Dönem

Günümüzün kent kültürü ve yapı teknolojisi yepyeni boyutlarla şekilleniyor. Kentler, bu değişimin farklılaşan siluetleriyle dolu. Yeni yaşama mekânlarımız; estetik, yalıtım, konfor ve verimlilik ilkelerini öne çıkartıyor. Bu değişimi yakından izleyerek, farklılaşan yapı teknolojilerinin ihtiyaçlarını yeni bir seriyle karşılıyoruz. GARNET. 70'lik serileri farklı bir estetik ve yalıtım anlayışıyla yorumlayan Garnet Serisi modern yapıların yeni tercihi.

Sancaklar Grup A.S.

 • Park Papatya Evleri Affiliate program / Nam vestibulum amet

  Yaşamın mimarları sizler için tasarladı. Doğanın kucağında huzurlu bir yaşam....

  1

  Sancaklar Grup
 • Park Papatya Evleri How it works? Aliquam pretium convallis?

  Yaşamın mimarları sizler için tasarladı. Estetik ve konforun doğayla kucaklaşması....

  2

  Sancaklar Grup
 • FOCUS Cam Balkon Sistemleri… Special conditions / Fusce et neque vitae

  Bir Sancaklar Grup A.Ş. markası olan FOCUS cam balkon sistemleri kendi tesislerimizde üretilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır...

  3

  Sancaklar Grup

Sancaklar Grup A.S.

Tel : 0 (850) 205 05 66 (pbx)