1

Kömmerling

2

KÖMMERLING / Kaliteli Profillerin Dünya Prestiji

100 yıllık başarı hikayesi

KÖMMERLING 100 yıllık başarı hikayesiyle profine grubunun geleneksel markası olmuştur. Şirket 1897 yılında yapıştırıcı ve sentetik kauçuk üretimiyle Karl Kömmerling tarafından kurulmuştur.

1957 yılında ilk PVC yapımı panjuru üretimesi bu alanda öncü olmasını sağlamıştır. 10 yıl sonra, yani 1967 yılında ise ilk kez PVC Pencere profillerin ve Plaka üretimine başlanmıştır.

Kömmerling için kalitenin önemi

PVC profil üretiminde kalite yönetimi

Kömmerling için kalitenin önemi çok büyüktür. PVC profil üretiminin kalite yönetimi, BSI Denetim Enstitüsü ve TÜV-Cert'den alınan sertifikalarla belgelidir. Ayrıca Kömmerling kendi alanında tescil edilmiş 'ısı cam ve pencere' kontrol laboratuvarına sahip tek üreticidir. Bu laboratuvar DIN EN 45001normuna göre alman akredite şirketi Prüfwesen GmbH tarafından tescil edilmiştir.

Estetiğin yanı sıra modern teknoloji sayesinde elde edilen maksimum değerler, profillerin minimum bakımda uzun ömürlü, dayanıklı ve güvenilir olmasını sağlamaktadır.

Kömmerling kaliteyi korumak ve geniş ürün yelpazesiyle piyasa taleplerine hitap edebilmek için her zaman araştırma ve geliştirme projelerini devam ettirmektedir.

Sancaklar Grup A.S.

 • Park Papatya Evleri Affiliate program / Nam vestibulum amet

  Yaşamın mimarları sizler için tasarladı. Doğanın kucağında huzurlu bir yaşam....

  1

  Sancaklar Grup
 • Park Papatya Evleri How it works? Aliquam pretium convallis?

  Yaşamın mimarları sizler için tasarladı. Estetik ve konforun doğayla kucaklaşması....

  2

  Sancaklar Grup
 • FOCUS Cam Balkon Sistemleri… Special conditions / Fusce et neque vitae

  Bir Sancaklar Grup A.Ş. markası olan FOCUS cam balkon sistemleri kendi tesislerimizde üretilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır...

  3

  Sancaklar Grup

Sancaklar Grup A.S.

Tel : 0 (850) 205 05 66 (pbx)