Kurumsal

1970 yılında ALSANCAK İNŞAAT LTD. ŞTİ olarak kurulmuştur. ALSANCAK İNŞAAT LTD. ŞTİ Kurulduğu ilk yıllarda inşaat sektörüne genel müteahhitlik hizmetleri ve taahhüt işleri ile hizmet vermiştir. Daha sonraki yıllarda büyük çoğunluğu taahhüt işlerini yüklenici sıfatıyla olmak koşuluyla yaklaşık 165.000 m2lik inşaat alanı tamamlamıştır. Değişik büyüklükte ve farklı fonksiyonlara sahip 42 proje istenilen zamanda ve kalitede işverenlere teslim edilmiştir. Tamamlanan projeler ağırlıklı olarak; fabrika ,iş merkezi, lojman ve konut projeleridir.

2005 yılının sonunda ise gelişen inşaat sektöründe hak ettiği yeri almakta kararlı olan ALSANCAK İNŞAAT LTD. ŞTİ yeniden yapılanarak ve bünyesine konusunda uzman profesyonel takım çalışmasına yatkın çağdaş ve analitik düşünceye sahip bir ekip ile SANCAKLAR GRUP AŞ. olarak sorumluluk bilinci dürüstlük ilkesi yenilikçi, düşünceye açık, konusunda uzman teknik kadro, araştırmacı kimliği, ekonomik ve çağdaş yaşam tandartlarına uygun projelerle üstlenmiş olduğu sorumluluğu yerine getirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

SANCAKLAR GRUP AŞ. Tamamlamış olduğu projelerle ve yeterli tecrübesiyle, yurt içi ve dışında ki projelerde de rekabete açık bir yapıya sahiptir. Yurt çapında referansları arasında büyük şirketlerin olması şirketin genişleyen vizyonu çerçevesinde, müşterileri ne güven vermektedir. 2007 yılının sonunda faaliyet alanlarına yenileri eklendi PVC KAPI PENCERE SİSTEMLERİNİN sektör devi olan FIRAT PLASTİK AŞ. ile SANCAKLAR GRUP AŞ. Arasında imzalanan İÇ ANADOLU BÖLGE ÜRETİCİSİ ana bayilik sözleşmesi ile de FIRATPEN marka pvc kapı pencere sistemlerini şirketimiz, kendi üretim tesislerinde üretmeye halen başarı ile devam etmektedir.

2009 yılında grup bünyesinde yeni şirketler kuruldu.

SANCAKLAR GRUP AŞ.'nin yanında, daha küçük ölçekte faaliyetleri bulunan diğer şirketlerimiz de, istihdam yaratarak topluma katkı sağlayan işletmeler olarak varlıklarını halen, sürdürüyor…


Misyonumuz

İnsanların ilk çağlardan beri süregelen barınma ihtiyaçlarını;ona doğal,ferah,huzur dolu ve modern projelerle çevrelenmiş olarak sunmak,

öncelikle sosyal, sportif, ve kültürel aktivitelere bağını eksiksiz kurarak doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak, sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek, gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

Vizyonumuz

Başlıca amacımız insana, doğaya, saygı olan,kişilerin doğallığıyla bağlarını koparmadan;modern,mimari ve teknolojiyi bir arada kullanarak yaşam mimarlığıyla amacımızı tüm dünyaya örnek olacağımızı gözden kaçırmadan hayatın kendisine aktarmaktır.


Sancaklar Grup A.S.

 • Park Papatya Evleri Affiliate program / Nam vestibulum amet

  Yaşamın mimarları sizler için tasarladı. Doğanın kucağında huzurlu bir yaşam....

  1

  Sancaklar Grup
 • Park Papatya Evleri How it works? Aliquam pretium convallis?

  Yaşamın mimarları sizler için tasarladı. Estetik ve konforun doğayla kucaklaşması....

  2

  Sancaklar Grup
 • FOCUS Cam Balkon Sistemleri… Special conditions / Fusce et neque vitae

  Bir Sancaklar Grup A.Ş. markası olan FOCUS cam balkon sistemleri kendi tesislerimizde üretilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır...

  3

  Sancaklar Grup

Sancaklar Grup A.S.

Tel : 0 (850) 205 05 66 (pbx)