1

Kömmerling

2

PiMAPEN / PENCEREYE ADINI VEREN

Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri

1 - Infinity HBSB : Pimapen Yeni Infinity Kaldırmalı Sürme Sistemi; kullanıcısına geniş ve yüksek açıklıklarda yalıtımdan ve manzaradan ödün vermeden kullanım kolaylığı, konfor, güvenlik ve yalıtımı bir araya getiren ideal bir çözüm sunar.

2 - Nirvana : Üstün ses ve ısı yalıtımı özelliklerinin yanı sıra geniş bir görüş alanı sunarak yaşam alanlarınıza değer katar. İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar.Yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.

3 - Albatros : Pimapen Albatros Sürme Serileri, pencere ve kapı olarak geniş açıklıklara ikili, üçlü ve dörtlü kombinasyonlarda uygulanıp,özel tasarım hareketli köşe birleşim profili sayesinde 90º köşeli uygulamalarda kanatlar açıldığında köşe kısmında herhangi bir dikey profil yer almaz, dolayısıyla görüntüyü kesmeyen ferah ortamlar sağlanır.

MAESTRO KAPI VE PENCERE

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN

4 odacıklı, 70 mm genişliğindeki MAESTRO 70/70 Serisi profilleri, üstün tasarımları ile mimari detaylara uygun çözümler sunar. İç-dış contalama sistemine sahiptir. TPV gri contası, kasa profillerindeki kanalları kapatan özel kapama profili sayesinde estetik bir görünüme sahiptir. Tasarımının getirdiği yüksek izolasyon özellikleri sayesinde her türlü iklim şartlarında mükemmel ısı, su ve toz yalıtımı sağlar. Yükseklikleri azaltılmış profilleri ile dar açıklıklarda bile geniş görüş imkanı sağlar. Eşikli, eşiksiz kapı profilleri, ahşap görünümlü renk alternatifleri ile MAESTRO 70/70 Serisi tüm ayrıntıları düşünülmüş komple bir sistemdir.

Sancaklar Grup A.S.

 • Park Papatya Evleri Affiliate program / Nam vestibulum amet

  Yaşamın mimarları sizler için tasarladı. Doğanın kucağında huzurlu bir yaşam....

  1

  Sancaklar Grup
 • Park Papatya Evleri How it works? Aliquam pretium convallis?

  Yaşamın mimarları sizler için tasarladı. Estetik ve konforun doğayla kucaklaşması....

  2

  Sancaklar Grup
 • FOCUS Cam Balkon Sistemleri… Special conditions / Fusce et neque vitae

  Bir Sancaklar Grup A.Ş. markası olan FOCUS cam balkon sistemleri kendi tesislerimizde üretilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır...

  3

  Sancaklar Grup

Sancaklar Grup A.S.

Tel : 0 (850) 205 05 66 (pbx)